• acik-hava-outdoor-reklamciligi

   AÇIK HAVA (OUTDOOR) REKLAMCILIĞI

   Açık Hava reklamlarının en önemli özellikleri arasında, hedef kitlesine kolayca farkedilebilen ve akılda kalıcı yöntemlerle ulaşmasıdır. Üç boyutlu ve iki boyutlu tabelalar ve totemler, ATM kabini reklam uygulamaları, banner, billboard, bigboard, megaboard, bina giydirme uygulamaları, cam üzerine uygulanan grafikler, çatı reklamları, çatı üstü reklam panoları, çift taraflı panolar, çok yüzlü panolar, duvar/alın reklamları, hareketli ve yanıp sönebilen reklamlar, ışıklı panolar/levhalar/tabelalar, kabinli reklam panoları, kiosk köpük reklamlar, kule reklamları, LED ekranlı reklamlar, neon reklamlar, otobüs durağı reklamları, pencere reklamları, poster panelleri, taşıt giydirme uygulamaları, vinil üzerine baskılanan ve sergilenen reklamlar, yer grafikleri, yere monte reklam panoları, yönlendirme panoları ve levhaları, zeplin ve balon reklamları gibi açık havada geniş halk kitlelerine ulaştırılan, iletişim araçları vasıtasıyla sunulan her türlü reklam faaliyetlerine Açık Hava Reklamcılığı denir.

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • pleksi-urunler

   PLEKSİ ÜRÜNLER

   Pleksi-akrilik döküm levha, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2mm'den 40mm kalınlığına kadar çeşitli ebatlarda renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilir.


   Cadde ve otoyol aydınlatmalarında (ısıya dayanıklı sert tip) 
   Işıklı reklamlarda 
   Binalara; tavan aydınlatma kubbeleri, balkon paravanları, rüzgar kesiciler ve güneşlikler 
   Mağaza dekorasyonları 
   Telefon kabinleri 
   Abajur ve avize yapımında 
   Bina içi aydınlatmalarda 
   Otomobil ve yatlarda rüzgar kesici olarak kullanılır.

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • kamera-guvenlik-sistemleri

   KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

   Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adı güvenlik kamera sistemidir. Piyasada KDTV diyede bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir.

   Kapalı devre televizyon sistemi kullanım alanları tesis çevre izleme güvenlik kamera sistemleri, İşyeri güvenlik kamera izleme sistemleri, Ev kamera sistemleri, Fabrika güvenlik kamerasısistemleri, Şehir izleme sistemleri KYGS mobese sistemleri olarak günümüzde güvenlik kamera sistemlerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • dijital-baski--giydirme

   DİJİTAL BASKI & GİYDİRME

   Matbaa tekniğinde kullanılan film,kalıp gibi unsurların ortadan kaldırılmasıyla dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin,grafik,çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinaları yardımıyla doğrudan baskı malzemeleri ( Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo …vs) üzerine basılması işidir.

   Açık hava reklamcılığında kullanılan; reklam,tanıtım amaçlı büyük yada küçük afişler,bilboard,araç üstü giydirmeler v.b. gibi malzemelerin hazırlanmasında kullanılan baskı çeşididir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve dijital baskı makinelerinde kullanılan boya kalitesine göre yoğun güneşte ve kötü hava koşullarında dayanıklılık gösterir.

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • web-tasarim--yazilim

   WEB TASARIM & YAZILIM

   Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler.

   Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

   Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • grafik-tasarim-matbaa--promosyon

   GRAFİK TASARIM, MATBAA & PROMOSYON

   Kurumsal kimlik, yeni marka oluşturma, görsel imajın gücü, ürün ve model fotoğraf çekimi, her türlü grafik tasarım, ve baskı uygulamaları profesyonel tasarım ekibimiz tarafından AJANS SİSTEM markamız altında yapılmaktadır. AJANS SİSTEM, olarak, en son teknoloji ve renk seçimini, görselliği çok iyi bilen grafik sanatları sektöründeki başarılı insanlara yatırım yaptık. Bu konuda, markanızın yüksek standartlarını, bunun yanında beklentilerinizi yakalayabiliriz ve aşabiliriz.


   PROMOSYON ÜRÜNLERİ

   Firmaların müşterilerine kendilerini tanıtmak, ifade etmek ve sahibi olduğu ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacı ile etkisi çok yüksek tanıtım aracına promosyon denir. Her geçen gün gelişmekte olan reklam dünyasında firmalar, promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımaktadırlar.

   Günlük hayatta sıkça kullanılan ve sürekli elimizin altında bulunan envanterler aslında dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynağı onlardır. Promosyon aslında özendirme anlamına gelmektedir. Bir malı, bir ürünü geniş ve güncel kitlelere tanıtarak o malın sürümünü sağlamayı amaçlayan çalışmalar promosyon olarak adlandırılır.

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • kompozit-panel--uygulama

   KOMPOZİT PANEL & UYGULAMA

   Yapıların iç ve dış cephe uygulamalarında, Ticaret, iş-alışveriş merkezlerinde, dükkânlarda, Banka ve otel cephe uygulamalarında, Havaalanları, tren garları, otobüs terminallerinde, Tünel - Metro istasyonları iç yüzey kaplamalarında, Stadyum ve spor kompleksi uygulamalarında, Eski binaların yenileme uygulamalarında, Her türlü balkon dekorasyon uygulamalarında, Her türlü kolon - kiriş kaplama uygulamalarında, Saçak, Tavan kaplama uygulamalarında, Ofis uygulamalarında, Reklam ve ilan pano tasarım ve uygulamalarında, Benzin istasyonlarında, Otobüs, metro duraklarında, Sergi fuar merkezlerinde ve stand uygulamalarında, Her türlü işaret, yönlendirme levhalarında, Yürüyen merdivenler, asansörlerde,

   ÇALIŞMALARIMIZ
 • led-ekran-sistemleri

   LED EKRAN SİSTEMLERİ

   Led Ekran teknolojilerinin iddialı ismi AJANS SİSTEM, 10 yıllık deneyimi ve uzman ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında her türlü ihtiyaca çözüm sunmayı hedefleyen ve müşteri memnuniyetini temel alan marka; Ar-Ge, kiralama, satış, keşif ve teknik desteği içeren komple hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Üstelik hizmetlerini sadece Türkiye’de değil; Ortadoğu, Arap Coğrafyası ve Türki Cumhurtiyetleri’ne ulaşan bir perspektife yaymaktadır.Müşterilerine en son teknolojilere sahip, yüksek kalitede ürünler sunan AJANS SİSTEM, ayrıca 365 gün 24 saat prensibiyle hizmet veren profesyonel teknik destek ekibine sahiptir. Led ekran teknolojilerine satışın yanında bütüncül hizmet felsefesini de ekleyen AJANS SİSTEM; gelişime dönük, yenilikçi karakteriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor...

   ÇALIŞMALARIMIZ